Güvenli ve Kullanışlı

Veritabanı Yedekleme Hizmeti

MSSQL, MySQL, Firebird veri tabanlarınızı buluta yedekleyin ve ihtiyacınız olduğunda her yerden erişin.

Özelliklerimiz

Kolay Yedekleme Süreci

Kullanımı kolay yedekleme sürecimizle veri korumanızı basitleştirin. SQL verilerinizi yalnızca birkaç tıklamayla zahmetsizce koruyarak içinizin rahat olmasını ve güvenilir olağanüstü durum kurtarmayı sağlayın.

Çoklu Platform Desteği

SQL yedekleme sunucumuz, çeşitli platformlar için sorunsuz destek sağlayarak çeşitli ortamlara hitap eder. Windows, Linux veya diğer sistemleri çalıştırıyor olsanız da, SQL verilerinizin güvenli ve erişilebilir olduğundan emin olabilirsiniz.

Güvenli Bulut Depolama

Kritik SQL verilerinizi en üst düzey güvenlikle koruyun. Yedekleme sunucumuz, yetkisiz erişime karşı koruyan ve gizliliği sağlayan şifreli bulut depolama alanı sunar.

Esnek Erişilebilirlik

SQL yedeklerinize ihtiyaç duyduğunuz her an ve her yerden erişmenin rahatlığını yaşayın. Çözümümüz esnek erişilebilirlik sağlayarak verilerinizi kolayca geri yüklemenize ve operasyonlarınıza sorunsuz bir şekilde devam etmenize olanak tanır.

Nasıl Çalışır?

Hesap açmak için kaydolun

ConiaCloud hesabınızı kolayca oluşturun. SQL veri tabanlarınızı hızlı bir şekilde güvence altına almaya başlamanızı sağlayan basit ve kullanıcı dostu bir kayıt sürecinin keyfini çıkarın.

MySQL, MsSQL, Postgres, Firebird ve Oracle Veritabanınızı bağlayın.

MSSQL, MySQL veya Firebird veri tabanlarınızı kolayca ConiaCloud’a bağlayın. Platformumuz, tercih ettiğiniz veri tabanı sistemiyle uyumluluğu sağlayan birden fazla veri tabanı türünü destekler.

 

Otomatik yedeklemeler planlayın veya manuel yedeklemeler başlatın

Yedekleme stratejinizi ihtiyaçlarınıza göre özelleştirin. Düzenli veri koruması için otomatik yedeklemeler zamanlayın veya gerektiğinde manuel yedeklemeleri tetikleyin.

 

Yedeklediğiniz veri tabanlarına internet bağlantısı olan her yerden erişin

Yedeklediğiniz SQL veri tabanlarına internet bağlantısı olan her yerden kolayca ulaşın. Yedekleriniz üzerinde esneklik ve kontrol sağlayarak verilerinize sorunsuz erişimin keyfini çıkarın.

ConiaCloud SQL Backup Server ile SQL veri tabanlarınızın güvenliği ve erişimi sorunsuz ve verimli bir süreç haline gelir, veri koruması ve gönül rahatlığı sağlar.

ConiaCloud bir dizi özellik sunar:

Veri Tabanı Yedekleme

MSSQL, MySQL ve Firebird veri tabanı dosyalarınızı kolayca ConiaCloud ‘a yedekleyin ve gerektiğinde verilerinize her yerden erişin

Silinen Dosyalar

Artık silinen dosyalarınız için endişelenmenize gerek yok. ConiaCloud , silinen dosyalarınızı sürümleriyle birlikte 60 güne kadar saklar.

Klasöre Geri Yükleme

Daha eski bir zamana ait verilerinize ihtiyaç duyduğunuzda, ConiaCloud “Klasöre Geri Yükleme” özelliği ile klasörlerinizi istediğiniz herhangi bir zamana geri yükleyebilirsiniz.

Dosya Yedekleme

İşinizi ve kişisel dosyalarınızı zahmetsizce yedeklemeye başlayın. Yedekleme dosyalarınıza her yerden erişebilirsiniz.

Sürüm Oluşturma

Uyarlama özelliği ile kritik dosyalarınızda korkmadan değişiklik yapın, hatalardan anında kurtulun, değişiklikleri takip edin.

Dosya Paylaşımı

ConiaCloud kullanıcısı olmasanız bile dosyalarınızı şirket dışındaki kişilere yetki vererek anında gönderebilirsiniz.

Filtreleme

Herkesin önemli verileri farklı olabilir. ConiaCloud ‘un filtreleme özelliği ile her gruba farklı yedekleme kuralları uygulayabilirsiniz.

tr_TRTürkçe
X