Hakkımızda

ConiaCloud, bir CONIASOFT YAZILIM TEKNOLOJILERI LTD. Yazılım Proğramıdır.

ConiaSoft, fütüristik mühendislik harikalarına sahip; Alman, Hintli, Amerikalı, Afrikalı, Rus ve Türk Yazılımcılar, Tasarımcılar ve Mühendislerden oluşan bir Türk küresel Yazılım Teknolojileri Şirketidir.

ConiaSoft, 2001 yılından beri Bilişim Teknolojileri çözümleri, dijital pazarlama, yazılım gibi gelecek teknolojilerine ait her alanda müşterilerinin ihtiyaçlarına göre en mükemmel çözümler sunan, geliştirilen, 100% üretimini yapan ve aynı zamanda bir Perfect Timing Holding iştiraki olan, Perfect Timing Technologies ile birlikte, ele ele, güvenli, kolay kullanılabilinen, insan hayatını geliştiren ve kolaylaştıran, gelecek teknolojilerini uluslararası pazar için 100% geliştirip ve 100% üretmektedir.

ConiaSoft yazılım harikası profesyonel bireylerden ve uzman ekip liderlerinden oluşan bir grupla her projede işletmelere daha iyi hizmet vermek için çalışmaktadır.

Biz, ConiaSoft ekibi olarak, zamanımızı ve çabalarımızı yazılım geliştirmeden, dijital pazarlama çözümlerine kadar, dünya genelindeki müşterilerimize en iyi ve çok çeşitli Bilişim Teknolojileri çözümleri üretmeye, sağlamaya ve sunmaya adadık.

Tüm ConiaSoft Programları, ConiaSoftCloud yazılım mühendisleri tarafından 100% tasarlanmış, kodlanmış, programlanmış, geliştirilmiştir ve üretilmiştir.

ConiaSoft, kendi markasını taşıyan, her sektör için Kurumsal Kaynak Planlama (ERP) yazılım paketleri sunan bir yazılım şirketidir.

ConiaSoft’un ERP yazılım paketleri, her müşterinin ihtiyaçlarına göre yeniden kodlanır ve işin büyümesi için bir platform sağlanır.

ConiaSoft’un “Güncel, kapsamlı ve her ihtiyaca uygun programlar” sloganı ile sürekli değişen teknolojiye göre endüstri tabanlı yazılım çözümleri sağlamayı taahhüt ediyoruz.

İşletmelerin hızla değişen ve gelişen iş dünyasına hızlı bir şekilde adapte olmalarını sağlayan yazılım çözümleri sunuyoruz.

Bu kapsamda, ERP yazılım paketlerimiz finans, tedarik zinciri yönetimi ve müşteri ilişkileri yönetimi gibi iş dünyasındaki pek çok süreci kapsamaktadır.

ConiaSoft’a ait yapay zeka ve makine öğrenimi ile desteklenen tüm yazılımlar ile tek bir noktadan tüm ihtiyaçların çözümünü sunuyoruz.

Şirketlerin dijital varlıklarını artırmalarına yardımcı olmak için kullanıcıya özel BT çözümleri ve dijital
pazarlama hizmetleri sunuyoruz.

ConiaSoft yazılım paketleri:
ConiaSoft Muhasebe
ConiaSoft Yargı
ConiaSoft Denetim
ConiaSoft Özel Yazılım
ConiaSoft Bankacılık
ConiaSoft Fintech
ConiaSoft Bulut
ConiaSoft Hastane
ConiaSoft Otel
ConiaSoft Hukuk
ConiaSoft Tedarik Zinciri  
ConiaSoft Vergi
ConiaSoft Online Kampüs

ConiaSoft’un vizyonu ve misyonu; her kullanıcı için tasarlanan yazılımının ve BT çözümlerinin basit, sürdürülebilir, çözüm odaklı, dinamik ve güncel olmasıdır. Siz İsteyin, Biz Yapalım.
tr_TRTürkçe
X