ConiaCloud

Biz de sizlerden biriyiz.

ConiaCloud, kullanıcının bakış açısı dikkate alınarak tasarlanmış, ihtiyaçlarınızı anlıyor. Kullanıcı merkezli yaklaşımımız, hem bireyler hem de işletmeler için sorunsuz bir deneyim sağlayarak dosya depolama ve yönetimini zahmetsiz ve herkes için erişilebilir hale getirir.

Güvenilirlik

Güvenli ve güvenilir dosya depolama için ConiaCloud’a güvenin. Son teknoloji altyapı ve veri yedekliliği ile değerli dosyalarınız olası kayıplara karşı korunur, gönül rahatlığı ve verilerinize kesintisiz erişim sağlanır.

Yakınınızdaki Sunucular

Sunucu lokasyonlarının Türkiye ve Almanya’da olması veri transferinin ConiaSoft tarafından gerçekleştirilmesi ve bulut verilerinin müşterilerimizin kullanımına hazır hale getirilmesi, kişiye özel ayarlama için ek bir hizmet olarak, özelleştirme yeteneği ile benzersiz özellikler (Ek Kapsamın Görüşülmesi ve Sonlandırılması Üzerine) ekleme fırsatları sunar.
Dosya Yönetim Sistemi: Her türden dosyanın (PDF, Word, Excel, Powerpoint,PSD vb.) depolanması.

Paylaşım

ConiaCloud ile zahmetsizce işbirliği yapın ve paylaşın. İster çalışma belgeleri ister kişisel anılar olsun, platformumuz iş arkadaşları, arkadaşlar ve aile ile kolay dosya paylaşımına olanak tanır. Sınırlar olmaksızın sorunsuz ve verimli işbirliğini deneyimleyin.

Küresel Kullanılabilirlik

Dosyalarınıza istediğiniz zaman, istediğiniz yerden erişin. ConiaCloud, küresel kullanılabilirlik sunarak, nerede olursanız olun verilerinizin elinizin altında olmasını sağlar. Dosyalarınızı cihazlar ve konumlar arasında erişilebilir hale getiren bulut depolamanın rahatlığının keyfini çıkarın.
ConiaCloud ‘u dünyanın her yerinden kullanın.
Dosyaları önizleme ve indirme yeteneği

Paylaşılabilir Bağlantılar

Paylaşılabilir bağlantılarla dosyaları kolayca paylaşın. ConiaCloud, karmaşık dosya aktarımlarına veya e-posta eklerine ihtiyaç duymadan diğer dosyalara hızlı erişim sağlayarak dosyalarınıza bağlantılar oluşturmanıza olanak tanır. Kolaylıkla paylaşımı basitleştirin ve iletişimi kolaylaştırın.

Çöp Kutusu

Silinen öğeler hemen kalıcı olarak kaldırılmaz. Çöp kutusuna taşınırlar ve kullanıcıların gerektiğinde geri yüklemelerine olanak tanırlar.

Arama

ConiaCloud , dosya hiyerarşisi içindeki konumlarına veya derinliklerine bakılmaksızın dosya ve klasörleri bulabilen güçlü bir arama işlevi sunar. Bu özellik, arama sorgularına dayalı olarak istenen dosyaları hızlı bir şekilde alarak zamandan ve emekten tasarruf sağlar.

Dosya Ayrıntıları

ConiaCloud yazılımı, arayüzün sağ tarafında seçilen dosya veya klasörler hakkında ayrıntılı bilgi görüntüleyen bir kenar çubuğu sağlar.

Çalışma Sürecimiz – Müşterilerimiz İçin Nasıl Çalışıyoruz

Şu anda PDF, Png, Resimler ve Videoları destekliyoruz.

Daha fazlası gelecek.

Ücretsiz Hesabınızı Oluşturun

Ücretsiz bir hesap oluşturarak yolculuğunuza başlayın. Sadece birkaç basit adımla kayıt olun ve bulut depolama uygulamamızın gücünü ortaya çıkarın. Dosya yönetimi deneyiminizde devrim yaratmaya hazır olun.

Bir Dosya Yükleyin

Dosyalarınızı kolayca bulut depolama platformumuza yükleyin. Bilgisayarınızdan dosyaları sürükleyip bırakın veya seçin ve bulutta güvenli bir şekilde depolanmalarını izleyin. Saniyeler içinde sorunsuz dosya yüklemenin keyfini çıkarın

Dosyayı Paylaş ve Senkronize Et

Dosyalarınızı başkalarıyla kolayca paylaşın. Paylaşılabilir bağlantılar oluşturun veya belirli kişileri dosyalarınıza erişmeye davet edin. Dosyalarınızın her zaman güncel ve her yerden erişilebilir olduğundan emin olarak cihazlar arasında sorunsuz senkronizasyonu deneyimleyin.

İş Birliği

Bulut depolama uygulamamızda iş birliğinin gücünü kucaklayın. Ekip üyeleri, müşteriler veya ortaklarla gerçek zamanlı olarak birlikte çalışın. Platformda düzenlemeler yapın, yorum bırakın ve verimli tartışmalara katılın. Ekip çalışmasını teşvik edin ve birlikte harika sonuçlar elde edin.

tr_TRTürkçe
X